Servisi

Servisi

Flash Player Kurunuz

Site Map Contacts anasayfa
Ana Sayfa » Bosch Teknik Servis » Alibeyköy Bosch Teknik Servisi
yazarYazar: admin | tarihTarih: 13 Ağustos 2012 / 14:59 | etiketEtiketler: ,

Beyaz Eşyanız arızalandıktan sonra büyük endişelere kapılmanıza artık gerek yok. Alibeyköy Bosch Teknik hizmet ayrıcalığından faydalanarak arızalanan beyaz eşyanızı ilk günkü gibi rahat ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.
Deneyimli kadromuzda tüm teknik personelimiz beyaz eşya tamiri ve bakımı üzerine eğitim almış, profesyonel hizmet anlayışı ile yetiştirilmiş olup; siz değerli Bosch Beyaz Eşya kullanıcılarına yüksek standartlarda teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Üstün Hizmet Güvencesi
Güleryüzlü iletişimi kuvvetli teknisyenlerimiz sizlere cihazınızdaki arızanın nereden veya hangi parçadan dolayı kaynaklandığını yerinde göstererek aklınızda soru işareti kalmasını engellemiş olacaklar.
Sizler de kendinizden emin bir şekilde beyaz eşyanızı üstün hizmet anlaşıyımız ile tamir ettirmenin huzuru ile normal şartlarda sıkıntılı geçebilecek arıza ve onarım sürecini rahat geçirebileceksiniz.

Servis Garantisi
Hizmet kalitemizin uzun vadede işlerliğini aktif tutabilmesi adına tüm hizmetlerimizde teknik servis işçiliğini 12 ay firmamız garantisi altında tutuyoruz. Ayrıca cihazlarınızda değiştirilen parçalar varsa bu yeni parçalar da firmamız tarafından yine 12 ay süreyle garanti kapsamında kalacaktır.
Vermiş olduğumuz garanti ile işçiliğimize olan güvenimizi siz kıymetli Bosch Beyaz Eşya kullanıcısına göstererek sizin de güveninizi kazanmayı arzuluyoruz. Alibeyköy Bosch Servisi olarak misyonumuz olarak gördüğümüz “kaliteli hizmet” anlayışı ile uzun senelerden beri Alibeyköy ve çevresinde hizmetlerine devam etmektedir.

Hizmetlerimiz;

*  Beyaz Eşya Servisi;
*  Kombi Servisi;
*  Klima Servisi;
* Ankastre Servisi;
* Çamaşır Makinesi Servisi;
* Buzdolabı Makinesi Servisi;
* Bulaşık Makinesi Servisi;
* Kurutma Makinesi Servisi;

 

Bu Yazıyı Sosyal Media Üzerinden Paylaşın...

Servis Bölgelerimiz

13 Ağustos 2012 - 15:00:33

[…]  ALİBEYKÖY […]

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: