Arnavutköy Bosch Servisi

arnavutkoy-bosch-servisiDünyaca ünlü Bosch markası için Arnavutköy Bosch Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Alanında yetkin personellerden oluşan sertifikalı çalışanlarımız size en kısa sürede ulaşarak sorunlarınızı giderecektir. Bosch Servis ile sorunlarınıza kalıcı, doğru ve pratik çözümler bulabileceksiniz. Bosch Teknik Servis Hizmetlerimizden faydalanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Arnavutköy Bosch Servisi ‘ne gün ortasına kadar bildireceğiniz arızalar için servis ekibimiz aynı gün içerisinde size hizmet verecektir. Öğlenden sonra arayacağınız servis istekleri ise, bir sonraki iş günü mutlaka cevaplanacaktır.

Servis hizmeti talebinde bulunmanız için cihazlarınızın tamamen arızalanmasını beklemeden de talepte bulunabilirsiniz. Hissettiğiniz herhangi bir bir problemi servisimize bildirerek, maruz kalabileceğiniz daha büyük sorunları da önleyebilirsiniz. Arızaların yanında, periyodik bakımlar içinde servisimize baş vurabilirsiniz.

Bosch Servis Hizmetlerimiz arasında, cihazlarınızın montaj ve de monte edilmesi de bulunmaktadır. Ayrıca teknik servis personellerimiz cihazların olası yerleşim sorunlarından kaynaklanabilecek sorunları da sizlere yerinde bildirerek, cihazlarınızı daha az sorun çıkartmasına ve daha az risk ile kullanmanıza yardımcı olacaklardır.

Bosch Servis Hizmeti için Arnavutköy‘ün tüm mahallelerinden arayabilirsiniz. İstanbul’un Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında birden fazla ekiplerimiz bulunmaktadır. Çağrı Merkezimizi arayarak teknik servis hizmetlerimizden yararlanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi