Ataşehir Bosch Servisi

atasehir-bosch-servisi

Dünya’nın en ünlü markası olan Bosch için Ataşehir Bosch Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Teknik Servisimiz konusunda uzman, sertifika sahibi, pratik çözümler üretebilen uzman ekipler tarafından oluşmaktadır. Bosch Teknik Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Servis ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşacak ve istekleriniz doğrultusunda arızalara müdahale edecektir.

Ataşehir Bosch Servisi ‘ne ileteceğiniz istekleriniz için gün ortasına kadar olan servis taleplerini aynı gün içerisinde cevaplamaya çalışıyoruz. Gün ortasından sonra gelen talepleri yoğunluk doğrultusunda aynı gün cevaplayamaz isek, mutlaka bir sonraki iş günü cevaplanacaktır.

Servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Cihazınızın tamamen kullanılamaz durumda olmadan servisimizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede bildirdiğiniz adreste isteğinize cevap verecektir.

Servisimiz, yerinde bakım – onarım, hizmetleri de vermektedir. Evinizden teslim alınan bir cihaz için sizlerden onay alınmadan herhangi bir tamirat işlemi gerçekleştirilmez.

Bosch Servis Hizmetlerimiz arasında, cihazlarınızın herhangi bir yere montajı veya sağlıklı bir şekilde de-monte edilmesi de bulunmaktadır. Ayrıca teknik servis personellerimiz, cihazlarınızı daha sağlıklı olarak kullanım için de sizlere bilgi aktaracaklardır.

Bosch Servis Hizmeti için Ataşehir’ in tüm noktalarından arayabilirsiniz. İstanbul’un her iki yakasında yani, Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında birden fazla ekiplerimiz bulunmaktadır. Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi