Bağcılar Bosch Servisi

Dünyaca bilinen bagcilar-bosch-servisiBosch için Bağcılar Bosch Servisi olarak uzun yıllardan beridir hizmet vermekteyiz. Teknik Personelimiz konusunda uzman, Bosch Teknik Servis sertifikası sahibi, yerinde ve pratik çözümler üretebilen, güvenilir ve uzman ekipler tarafından oluşmaktadır.

Bosch Teknik Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Servis ekibimiz gün içerisinde sizlere en kısa sürede ulaşacaktır. İstekleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza kısa sürelerde müdahale edecektir.

Bağcılar Bosch Servisi ‘ne ileteceğiniz isteklerinizde öğlene kadar olan çağrılar için aynı gün içerisinde, öğlen sonrası iletilen servis taleplerini de yoğunluk doğrultusunda aynı gün veya bir sonraki iş günü cevaplanacaktır.

Cihazınızın tamamen kullanılamaz durumda olmadan servisimizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır.

Ekiplerimiz en kısa sürede bildirdiğiniz adreste isteğinize cevap verecektir. Servisimiz, yerinde bakım – onarım, hizmetleri vermekte, yerinde çözülemeyecek sorunlar için cihazlarınız teslim alınarak atölyemizde müdahale edilecektir.

Sizlerden onay alınmadan herhangi bir tamirat işlemi gerçekleştirilmez. Bosch Servis Hizmetlerimiz arasında, cihazlarınızın herhangi bir yere montajı veya sağlıklı bir şekilde de-monte edilmesi de bulunmaktadır.

Bosch Servis Hizmeti için Bağcılar’ın tüm noktalarından arayabilirsiniz. Ayrıca teknik servis personellerimiz, cihazlarınızı daha sağlıklı olarak kullanım için de sizlere bilgi aktaracaklardır.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi