Bayrampaşa Bosch Servisi

bayrampasa-bosch-servisiDünyaca ünlü Bosch markası için Bayrampaşa Bosch Servisi olarak yıllardan beridir Servis Hizmeti vermekteyiz. Ekiplerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan konusunda uzman, Bosch Teknik Servis sertifikası sahibi, yerinde hizmet verebilen ve pratik çözümler üretebilen, ekipler tarafından oluşmaktadır. Teknik Servis ekibimiz Bosch’un güvenilir servis anlayışını hizmetlerinin tamamında müşterilerimize yansıtmaktadırlar.

Bosch Teknik Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teknik Servis ekibimiz, kendilerine çağrı merkezinden gelen servis hizmetlerini en kısa sürede cevaplayacak şekilde organize edilmiştir.

Bayrampaşa Bosch Servisi ‘ne ileteceğiniz servis talepleriniz, öğlen saatlerine kadar olursa aynı gün içerisinde cevaplanmaya çalışılmaktadır. Öğlenden sonra Bosch çağrı merkezine gelen istekler bir sonraki iş günü cevaplanmaktadır.

Teknik Servis Hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz durumda olmasını beklemeyebilirsiniz. Cihazda bir anormallik hissediyorsanız servisimizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır.

Boch Servis Ekiplerimiz bildirdiğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak, en kısa sürede isteğinize cevap verecektir. Teknik Servisimiz, yerinde bakım – onarım, hizmetleri de vermektedir. Yerinde sorunu giderilemeyecek cihazlar teslim alınarak atölyemizde de müdahale edilmektedir.

Tamirat işlemleri için sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Servis Hizmetlerimiz arasında, cihazlarınızın herhangi bir yere montajı veya sağlıklı bir şekilde de-monte edilmesi yani yerinden sağlıklı bir şekilde sökülmesi ve taşıma için en uygun şekle getirilmesi de bulunmaktadır.

Bosch Servis Hizmeti için Bayrampaşa’nın tüm mahallelerinden arayabilirsiniz. Bunun yanında teknik servis personellerimiz, cihazlarınızı daha sağlıklı olarak kullanım için de sizlere bilgi aktaracaklardır.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi