Beykoz Bosch Servisi

beykoz-bosch-servisiDünyanın bir numarası, ünlü Bosch markası için Beykoz Bosch Servisi olarak uzun süredir Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekiplerimiz, % 100 müşteri memnuniyetini benimsemiş, müşteri ilişkileri kuvvetli, hizmet içi eğitim almış, sertifikalı, konusunda uzman, pratik çözümler üretebilen, ekipler tarafından oluşmaktadır.

Servis ekibimiz Bosch’un güvenilirlik anlayışını hizmetlerinin tamamında müşterilerimize yansıtmaktadırlar.

Bosch Teknik Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz, kendilerine ulaşan hizmet taleplerini Teknik Servis ekibimize, ileterek, isteklerinize en kısa sürede cevaplayacak şekilde organize edilmiştir.

Beykoz Bosch Servisi ‘ne öğlen saatlerine kadar iletilen servis talepleriniz, aynı gün içerisinde cevaplanacak öğlenden sonra çağrı merkezimize gelen istekler de bir sonraki iş günü cevaplanmaktadır.

Teknik Servis Hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz durumda olmasını beklemeyebilirsiniz. Servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de çağrı merkezine ulaşıp periyodik bakım için de hizmet talebi yapabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde bakım – onarım, hizmetleri vermektedir. Sorun yerinde giderilemeyecek olursa, cihazlar sizden teslim alınarak atölyemizde de müdahale edilebilmektedir.

Bosch Servis Hizmeti için Beykoz’un tüm noktalarından arayabilirsiniz. Bunun yanında teknik servis personellerimiz, cihazlarınızı daha sağlıklı olarak kullanım için de sizlere bilgi aktaracaklardır.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi