Beyoğlu Bosch Servisi

beyoglu-bosch-servisiDünyaca ünlü marka olan Bosch için Beyoğlu Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekiplerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Konularında uzman ve sertifikalı kişilerden oluşan ekiplerimiz, hizmet içi eğitim almış, sizler için pratik çözümler sunmaktadır.

Servis ekibimiz Bosch’un müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize gelen sorunlar değerlendirilerek uygun bir program akışı içerisinde servis ekiplerimize anında iletilir veya iş planına dahil edilir.

Beyoğlu Bosch Servisi ‘ne öğlen saatlerine kadar ilettiğiniz istekleriniz aynı gün içerisinde cevaplanmaktadır. Çağrı merkezimize öğleden sonra ilettiğiniz istekleriniz ise bir sonraki iş günü servis ekiplerimiz tarafından cevaplanmaktadır.

Cihazlarınızın tamamen arızalanmasını beklemeden de bakım için Teknik Servis Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede onarımı daha zor ve pahalı durumlar ile karşı karşıya kalmanızı engellemiş olursunuz. Dilediğiniz de çağrı merkezine ulaşıp periyodik bakım için hizmet talebi yapabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde bakım – onarım hizmetlerinin yanında yerinde tamir edilmesi mümkün olmayan durumlar da cihazınızı teslim alır. Atölye çalışması yapılmadan önce cihaza müdahale edilmeden önce mutalaka sizden onay alınmaktadır.

Bosch Servis Hizmeti için Beyoğlu’un tüm noktalarından arayabilirsiniz. Teknik Servis personellerimiz onarımın yanında sizlere cihazınızı daha sağlıklı kullanmak için gerekli bilgilendirmeleri de ücretsiz olarak yapmaktadır.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi