Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Çalışmıyor ise; Bulaşık makineniz çalışmıyor ise aşağıdaki kontolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın fişinin prize takılı olduğundan emin olun.

 

2. Cihazın kapağı tam olarak kapalı olmadığı taktirde bulaşık makineniz emniyet açısından çalışmaz.

 

Bulaşık Makinesi Su Almıyor ise; Bulaşık makineniz su almıyor ise aşağıdaki kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın su giriş hortumunun bağlı olduğu musluktan su akıp akmadığını kontrol edin.

 

2. Cihazın musluğa bağlı olan su giriş hortumu katlanmış olabilir.

 

Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor ise; Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise aşağıdaki kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın su gider hortumunun gerektiğinden uzun olması cihazda su kaybına sebep olacağı için tam verim almamanızı sağlayabilir.

 

2. Cihazınızın suyunu ısıtmaması da temiz yıkamasına engeldir bunu program bittikten sonra kapağı açtığınızda cihazın içerisinden sıcak hava çıkmasıyle test edebilirsiniz eğer sıcak hava çıkmıyor ise makineniz suyunu ısıtmıyor demektir.

 

3. Bulaşık makinenizin yıkama performansında en büyük rolü dizdiğiniz bulaşıkların istifi oynar cihaza konulan bulaşıkların iftifiniz düzgün ve doğru olmaması yıkama performansını olumsuz etkiler.

 

4. Son olarak cihazda kullandığınız kimyasallar rol oynar kullandığınız tuz, parlatıcı ve deterjanın son kullanma tarihine dikkat ediniz bozuk bir deterjan tam anlamı ile görevini görmez ve cihazın yıkama performansını olumsuz etkiler.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen bulaşık makinenizdeki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi