Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Çalışmıyor ise; Çamaşır makineniz çalışmıyor ise sırası ile belirtilen işlemleri gerçekleştiriniz sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihaza elektrik gelmiyor olabilir çamaşır makinenizin fişinin prize takılı olduğundan emin olun eğer takılı olduğu halde çalışmıyor ise çamaşır makinenizi kullandığınız prize bir fön makinesi ya da benzeri bir cihaz takarak prizin çalışıp çalışmadığını kontol edin (prizinizde elektrik var fakat cihaz için gerekli akım gelmiyor ise çamaşır makineniz çalışmaz)

 

2. Çamaşır makinenizin kapağının kapalı olduğundan emin olun çünkü Bosch çamaşır makineleri sizlerin emniyeti için kapağın tam olarak kapanmaması durumunda çalışmaz.

 

Çamaşır Makinesi Su Almıyor ise; Çamaşır makineniz su almıyor ise sırası ile belirtilen işlemleri gerçekleştiriniz sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihaza su gelmiyor olabilir çamaşır makinenizin ventiline giren su giriş hortumunun bağlı olduğu musluğu kontrol ediniz.

 

2. Çamaşır makinenizin musluğa bağlı olan su giriş hortumu katlanmış olabilir.

 

Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor ise; Çamaşır makineniz su boşaltmıyor ise sırası ile belirtilen işlemleri gerçekleştiriniz sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın su boşaltma hortumunun bağlı olduğu gider borusu tıkalı olabilir.

 

2. Çamaşır makinenizin gider borusuna giden hortumu katlanmış olabilir.

 

3. Çamaşır makinenizin pompa motoruna yabancı cisim kaçmış olabilir.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen çamaşır makinenizdeki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi