Klima Bakımında Kampanya!

Klima Bakımında Kampanya!

BOSCH KLİMA BAKIMINDA KAMPANYA!

Bosch Klimalar hem yaz hem kış mevsimlerinde hayatınızı kolaylaştıran ve büyük kolaylık sağlayan günümüzün olmazsa olmaz ev aletlerindendir. Yazın soğutma kışın ısıtma maksatlı kullanabileceğiniz Bosch klima sizlere büyük ölçüde konfor sunarken mevsim sıcaklık değişikliklerinden etkilenmenizi önler ve sağlığınızı korumayı başarır.

Bosch klimalarınızı uzun yıllar ilk günkü performansıyla kullanabilmeniz için bakım oldukça önemlidir. Bosch klimanız sürekli olarak hava sirkülasyonuyla çalıştığı için havadaki toz, sigara dumanı ve bakterileri içine çeker. Bu sayede siz temiz bir hava solurken bunlar klimanızın içinde birikir. Dolayısıyla belirli periyodlarda bakım gereklidir. Bosch Servis tarafından klimanızın çalışma sıklığına bağlı olarak 6 ay ila 1 yıl arasında periyodik bakım yapılması tavsiye edilir.

Bosch klimanızın bakımı için alternatif bir servis aramanızı ve klimanızın bilgisiz kişilerce yetersiz bakım yapılarak kalitesini düşürmenizi istemiyoruz. Bu yüzden sizler tarafından tavsiye edilen bakım fiyatını sunuyoruz. Bosch Klima Bakımı yalnızca 80 TL. Sizde kısa süre için geçerli bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 0212 694 5064 nolu BOSCH SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ’ni arayın.

Klima bakım kampanyasını uygulayan Bosch Servisleri; Beşiktaş Bosch Servisi, Bakırköy Bosch Servisi, Şişli Bosch Servisi, Beylikdüzü Bosch Servisi, Başakşehir Bosch Servisi, Avcılar Bosch Servisi, Küçükçekmece Bosch Servisi, Güngören Bosch Servisi

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Bosch Servis

Bosch Servis

Bosch Servis müşterileri kullanmış olduğu üründeki kaliteyi satış sonrası servis hizmetinde de görmek ister. Lider makine üreticilerinden Bosch sizlere uzun yıllar kalite ve güvenle kullanabileceğiniz ve hayatınızı kolaylaştıran elektrikli ev aletler sunmaya devam etmektedir. Dolayısı ile siz değerli Bosch kullanıcıları ürününüzün kalitesine yakışır bir Bosch Servis hizmeti almayı hak ediyorsunuz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda her geçen gün kendini geliştiren ve sektörde öne çıkmayı başarmış olan Bosch Servisimiz siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetine endeksli çalışma prensiplerine bağlı kalarak sizlere en kaliteli Bosch Servisi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bunun içindir ki sizlere kredi kartı ile kapıda ödeme, 1 yıl garanti, aynı gün içerisinde servis hizmeti vermek gibi avantajlar sunarak alanındaki rakiplerini geride bırakıyor.

Sizlerde taktir edersiniz ki bir Bosch kullanıcısının servis hizmeti talep ettiğinde arzuladığı hususlar çabukluk, güvenilirlik, temizlik, titizlik, profesyonellik, doğru teşhis, doğru onarım, güleryüz ve ödeme kolaylığıdır. Bu hususlarda sizlerin de görüş ve önerileriyle her geçen gün gelişen Bosch Servis böylelikle kullandığınız markanın kalitesiyle paralel bir kaliteyle hizmet veriyor. Gelin birlikte Bosch Servis‘ in sizlere sunduğu hizmetlere göz atalım.

Çabukluk; Bosch marka ürününüz arıza yaptığında şüphesiz sizi en çok mutlu edecek husus çabukluktur. Çünkü Bosch markalı ürünleriniz hayatınızı kolaylaştırdığı gibi olası bir arıza durumunda bir ev için en önemli sayılabilecek konularda sizlere büyük sıkıntılar çıkarabilir. Bu yüzden Bosch Servisi her geçen gün gelişerek ve büyüyerek yayılan servis ağı sayesinde sizlere en hızlı bosch servis hizmeti sunmayı garantiliyor.

Güvenilirlik; Kabul etmeliyiz ki bir kurumdan hizmet alacağımızda hepimiz maliyetinin üzerinde bir tutar ödeyeceğimiz endişesi duyuyoruz. Bunun sebebi bazen kötü niyetli firmalar bazen de kötü niyetli teknik personeldir. Bosch Servis tam da bu konuda Bosch kullanıcılarının içini rahatlatmayı başarmıştır. Bosch Servisi bunu hem özenle seçilmiş müşteri temsilcileri hem de tecrübeli ve güvenilir teknik personeli ile başarmıştır.

Temizlik; Siz değerli Bosch kullanıcıları hizmetin en iyisine layıksınız. Bosch Servis her konuda olduğu gibi hizmet kalitesi açısından da gelişmeye ara vermiyor. Sizlerin sorununu çözüme kavuşturup bunu yaparken temizlik ilkesinden ödün vermiyor.

Titizlik; Bosch Servis cihazınızın onarımını yaparken titizlik ilkesi öne çıkmaktadır. Çünkü bir cihazın onarımından sonra da ilk aldığınızdaki gibi rahatlık ve güvenle kullanabilmeniz için cihazınızın onarımının gerçekten başarılı olduğuna emin olmalısınız. Bu Bosch Servisinin personeline sunduğu titiz çalışma şartıyla sağlanmıştır. Bu sayede Bosch marka cihazınızı onarımı yada bakımı yapıldıktan sonra da gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Profesyonellik; Bizler biliyoruz ki kaliteli bir işçilik ancak işini düzgün ve severek yapan profesyonel bir kadro ile elde edilebilir. Bosch Servis bu gayretle uzun yıllar sektörde faaliyet gösterirken yenilikçi ve eğitimli personelleri kadrosunda barındırmıştır. Bu sayede Bosch kullanıcılarına verilen hizmetin kaliteli olabilmesi için profesyonel bir ekiple çalışmanın gerekli olduğunu bizlere siz değerli tüketicilerimiz öğrettiniz. Bu doğrultuda yapılan her işlemin arkasında duruyor değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Doğru Teşhis; Doğru teşhis her alanda olduğu gibi bizim sektörel faaliyet alanımızda da büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Bosch Servis ile yaşayın. Günümüzde bu alanda birçok firma bosch marka ürününüze servis hizmeti vermektedir. Ancak yeterli teknik bilgiye sahip olmayan bir teknisyenin yanlış bir teşhiste bulunması size zaman kaybettirebilir ve cihazınız açısından daha büyük sorunlar meydana getirebilir. O yüzden Bosch Servis aradığınızda hizmet alacağınız firmanın bu alanda yeterli olup olmadığını göz önünde bulundurmanızı ve kalite ile güvenli hizmet için bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz.

Doğru Onarım; Sonuçları hemen hemen yanlış teşhisle birebir olan yanlış onarım durumunda yine siz değerli müşterilerimizin mağduriyeti artar. Bu gibi aksaklıklar yaşamamak için profesyonel bir Bosch Servis merkezinden hizmet talep etmeniz gerekir.

Güleryüz; Sizlerin gözünde doğru bir onarım kadar ılımlı ve kibar davranışların da hizmet kalitesi açısından çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle Bosch Teknik Servis personeli rutin olarak belirli sınavlarca psikolojik denetime tabi tutulur. Bu sayede siz değerli müşterilerimize hem 0212 694 5064 nolu telefonla irtibata geçtiğiniz Bosch Servisi Çağrı Merkezi personeli hem de evinizde servis hizmeti aldığınız teknik personel güleryüzle hizmet vermeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.

Ödeme kolaylığı; Sizler için kolaylık sağlamakta sınır tanımayan Bosch Servisinin kolaylıklarından biri ise ödeme kolaylığıdır. Cihazınızın onarımı tamamlanmadan sizden hiçbir ad altında ücret talep edilmez ve ödemenizi onarımı bittikten sonra evinize gelen teknisyene kredi kartı ile yapabilir ve ödemeninizi kredi kartıyla 3 taksit olarak yapabilir isterseniz de havale ya da eft yoluyla yapabilirsiniz.

 

İstanbul Bosch Servisi hizmet verdiği bölgeler; Beşiktaş Bosch Servisi, Şişli Bosch Servisi, Bakırköy Bosch Servisi, Beylikdüzü Bosch Servisi, Başakşehir Bosch Servisi, Bahçelievler Bosch Servisi, Avcılar Bosch Servisi, Güngören Bosch Servisi, Büyükçekmece Bosch Servisi, Küçükçekmece Bosch Servisi.

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Beylikdüzü Bosch Servisi

Beylikdüzü Bosch Servisi

beylikduzu-bosch-servisiAlanında liderliği tatışılmaz firmalardan Beylikdüzü Bosch Servisi olarak, sizlere en yakın noktadan en hızlı zamanda hizmet vermeyi garanti ediyoruz. Bunu her ilçede en az bir teknik ekip bulundurarak sağlayan Bosch Servis böylece siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini en kısa sürede çözmeyi hedefliyor.

Beylikdüzü Bosch Servis öğlene kadar alınan kayıtlara aynı gün içerisinde servis hizmeti verirken öğleden sonra alınan kayıtlara bir sonraki iş günü hizmet veriyor. İstanbulun Avrupa ve Anadolu yakasına Bosch Servis Hizmeti veren firmamız çabukluk sağlarken kalite ve güvenden asla ödün vermiyor.

Beylikdüzü Bosch Servisi Beylikdüzü ilçesinde şu bölgelerde aktif; Beylikdüzü Bosch Servisi, Adnankahveci Bosch Servisi, Cumhuriyet Bosch Servisi, Kavaklı Bosch Servisi, Yakuplu Bosch Servisi, Barış Bosch Servisi, Dereağzı Bosch Servisi, Marmara Bosch Servisi, Büyükşehir Bosch Servisi, Gürpınar Bosch Servisi, Sahil Bosch Servisi.

Yukarıda belirtilen tüm mahallelere profesyonel bosch servis hizmeti veren firmamız sizlere en çabuk hizmeti vermeyi hedefliyor.

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

Başakşehir Arçelik Servisi