Klima Bakımında Kampanya!

Klima Bakımında Kampanya!

BOSCH KLİMA BAKIMINDA KAMPANYA!

Bosch Klimalar hem yaz hem kış mevsimlerinde hayatınızı kolaylaştıran ve büyük kolaylık sağlayan günümüzün olmazsa olmaz ev aletlerindendir. Yazın soğutma kışın ısıtma maksatlı kullanabileceğiniz Bosch klima sizlere büyük ölçüde konfor sunarken mevsim sıcaklık değişikliklerinden etkilenmenizi önler ve sağlığınızı korumayı başarır.

Bosch klimalarınızı uzun yıllar ilk günkü performansıyla kullanabilmeniz için bakım oldukça önemlidir. Bosch klimanız sürekli olarak hava sirkülasyonuyla çalıştığı için havadaki toz, sigara dumanı ve bakterileri içine çeker. Bu sayede siz temiz bir hava solurken bunlar klimanızın içinde birikir. Dolayısıyla belirli periyodlarda bakım gereklidir. Bosch Servis tarafından klimanızın çalışma sıklığına bağlı olarak 6 ay ila 1 yıl arasında periyodik bakım yapılması tavsiye edilir.

Bosch klimanızın bakımı için alternatif bir servis aramanızı ve klimanızın bilgisiz kişilerce yetersiz bakım yapılarak kalitesini düşürmenizi istemiyoruz. Bu yüzden sizler tarafından tavsiye edilen bakım fiyatını sunuyoruz. Bosch Klima Bakımı yalnızca 80 TL. Sizde kısa süre için geçerli bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 0212 694 5064 nolu BOSCH SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ’ni arayın.

Klima bakım kampanyasını uygulayan Bosch Servisleri; Beşiktaş Bosch Servisi, Bakırköy Bosch Servisi, Şişli Bosch Servisi, Beylikdüzü Bosch Servisi, Başakşehir Bosch Servisi, Avcılar Bosch Servisi, Küçükçekmece Bosch Servisi, Güngören Bosch Servisi

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi

Klima Çalışmıyor ise; Klimanız çalışmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın elektrik hattının bağlı olduğu sigortaya akım gelip gelmediğini kontrol edin.

 

2. Cihaza komut verdiğiniz kumandanın pilinin dolu olup olmadığını kontrol edin.

 

Klimanız Soğutmuyor ise; Klimanız soğutmuyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazınızı doğru konumda çalıştırdığınızdan emin olun (klimanız soğutmada iken kumandanızda kar sembolü olmalıdır)

 

2. Cihaza vermiş olduğunuz oda sıcaklığı derecesini kontrol edin örneğin sizin vermiş olduğunuz sıcaklık derecesi 25 iken bulunduğunuz ortamın sıcaklığı 24 ise cihaz yalnızca hava sirkülasyonu yapar soğutma yapmaz.

 

3. Cihazın filtrelerinin dolmuş olması cihazın soğutma performansını düşürür filtreleri temizlemenize rağmen soğutmuyor ise teknik destek talep edin.

 

Klimanız Isıtmıyor ise; Klimanız ısıtmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazı doğru konumda çalıştırdığınızdan emin olun (klimanız ısıtmada iken kumandanızda güneş sembolü olmalıdır)

 

2. Cihaza vermiş olduğunuz oda sıcaklığı derecesini kontol edin örneğin sizin vermiş olduğunuz sıcaklık derecesi 25 iken bulunduğunuz ortamın sıcaklığı 26 ise cihaz yalnızca hava sirkülasyonu yapar ısıtma yapmaz.

 

3. Cihazın filtreleri dolmuş olması cihazın ısıtma performansını düşürür filtreleri temizlemenize rağmen ısıtmıyor ise teknik destek talep edin.

(Klimaların ısıtma performansını dışarının sıcaklığı da etkiler, şöyle ki Inverter olan klimalar dışarının sıcaklığı -5 dereceye varana kadar ısıtma işlemini yerine getirirken Inverter olmayan klimalar ancak +5 derecenin altına düşmediği sürece ısıtır)

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen Klimanızdaki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Başakşehir Arçelik Servisi