Bosch Kombi Fiyatları

Bosch Kombiler yıllardır evinizi ısıtmaya ve sizlerin konforunu sağlamaya devam ediyor. Uzun süredir sektörde boy gösteren ve ürettiği ürünlerle sizlerin beğenisini kazanarak kombi konusunda 1. tercihiniz olan ve yıllardır sorunsuz biçimde kullanabileceğiniz kombiler üreten Bosch hem satış hem satış sonrası servis hizmetinde sizlere üstün hizmet kalitesi sunuyor. Böylelikle sizleri alternatif aramaktan kurtaran Bosch Servis hem yaygınlığını arttırıyor hem sizlerle arasındaki bağı güçlendiriyor.

Bosch Kombi Fiyatları sizlerin kombi alırken dikkat ettiğiniz birinci husustur fakat biliyoruz ki fiyatından daha önemli birşey var ise o da kombinin malzeme kalitesidir. Bir evin en önemli ekeltrikli ev aleti olan kombiler arıza durumunda büyük sorunlara sebep olurken sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Bunun bilincinde olan Bosch kombi fiyatları sizlere en kaliteli Bosch Kombiyi sunarken aynı zamanda en uygun Bosch kombi fiyatını sunuyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Bosch kombiler sizlere mükemmel kaliteyi sunarken aynı zamanda tasarruf sağlar. Tasarruf yönünde büyük gelişmelere imza atan Bosch kombi fiyatları doğayı korurken sizlerin ekonomisini de göz ardı etmez ve minimum yakıtla maksimum performansı sunar.

Kombi Bakımında Kampanya!

Kombi Bakımında Kampanya!

Bosch Kombi Bakım da Kampanya!

Bosch Kombinize bakım yaptırdınız mı? Eğer yaptırmadıysanız bu fırsat tam size göre!

Bosch Kombi sizlerin yaşamında sahip olduğu kadar sizlerin sağlığını etkilediği için bizler için de en az o ölçüde önemli. Günümüzde kombi bakımı adı altında yapılan ve kombinizde daha büyük arızalara neden olan hatalı ve kusurlu işçilikler nedeniyle siz değerli Bosch kullanıcılarının mağduriyet yaşadığını biliyoruz. Bu nedenle sizlerin bir alternatif aramak zorunda olmamanızı sağlamak adına Bosch Kombinizin bakımında fiyatları olabildiğince aşağıya çektik!

Bosch Kombi bakımı kampanyasında sizlerin memnuniyeti endeksli çalışan Bosch Servisinde detaylı kombi bakımı yalnızca 70 TL! Sizler de bu kampanyadan yararlanmak ve bu soğuk günlerde kombisiz kalmak istemiyorsanız 0212 694 5064 nolu Bosch Servisini arayarak kombiniz için servis talebinde bulunabilirsiniz.

http://www.boschservisii.net/besiktas-bosch-servisi.html Buraya da göz atabilirsiniz.

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Kombi Çalışmıyor ise; Kombi çalışmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Kombinizin bağlı olduğu sigortaya elektrik akımının gelip gelmediğini kontrol edin.

 

2. Cihaza komut verdiğiniz ekran paneli yada termostat düğmesinin doğru komumda olduğundan emin olun.

 

Kombi Suyu Isıtmıyor ise; Kombi suyu ısıtmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihaza komut verdiğiniz ekran paneli yada program konumunun doğru konumda olduğundan emin olun.

 

2. Cihaza gelen su vanasının açık olduğundan emin olun.

 

3. Cihazdan çıkışı sağlayan su vanasının açık olduğundan emin olun

 

Kombi Isı Peteklerini Isıtmıyor ise; Kombi ısı peteklerini ısıtmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazı doğru konumda çalıştığından emin olun.

 

2. Kombinize verdiğiniz ısı derecesini kontrol ediniz örneğin sizin kombinize verdiğiniz ısı derecesi 20 iken bulunduğu ortamın ısı derecesi 21 ise kombiniz ısıtmaz.

 

3. Kombinizin su tesisatında bir problem olabilir bunun için bir sıhhi tesisatçıdan destek talep edin.

 

4. Kombinizin her 6 ayda bir bakım yapılması gerekmektedir bu bakımı yaptırmamışsanız bizden teknik destek talep edin.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen kombinizdeki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Başakşehir Arçelik Servisi