Bosch Servis’te Kampanya!

Bosch Servis’te Kampanya!

Bosch Servis’ inde Kampanya!

Malumunuz üzere bir evin vazgeçilmezlerinden olan çamaşır ve bulaşık makineleri işlevleri nedeni ile sürekli olarak su ile teneffüs halindedirler. Bu durum bulaşık ve çamaşır makinenizin en çok etkilendiği dış etkenin su olmasını sağlıyor. Günlük yaşantımızda vazgeçilmezimiz olarak kullandığımız suyun Bosch çamaşır ve Bosch bulaşık makinenizin üzerinde nasıl bir etki yarattığını biliyor muydunuz?

Makinenizin kullandığı sudaki kireç cihazınızın çalışmasını olumsuz yönde etkiler. Bosch Çamaşır ya da Bosch Bulaşık makinenizin hemen hemen her parçasına zarar veren kireç yoğunlukla pompa motoru, kazan, rulman, rezistans(ısıtıcı) tambur, körük lastiği gibi parçalar kireçten etkilenen başlıca parçalardır. Kireç Bosch Çamaşır makinenizde çamaşırın yıpranmasına, kullanılan yumuşatıcının işe yaramamasına, kötü kokuya, çamaşırlarda beyaz lekelere, çamaşırın sertleşmesine ve elektrik sarfiyatının artmasına neden olurken Bosch Bulaşık makinenizde ise bulaşıkların çizilmesine, makinenizin iç çelik yüzeyinin çizilmesine, bulaşıklarınızın matlaşmasına, bulaşıklarınızda lekeler oluşmasına ve elektrik tüketiminin artmasına neden olur.

Bosch Servis her zaman olduğu gibi sizlerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Sizin mutluluğu makinenizin sağlığı için kullanılan 5 YIL GARANTİLİ kireç filtresi kısa bir süre için sadece 50 TL! Sizde bu kampanyadan faydalanmak hem bütçenizi korumak hem makinenizi daha uzun yıllar güvenle kullanmak için lütfen 0212 694 5064 nolu BOSCH SERVİS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayınız.

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Başakşehir Arçelik Servisi