Çekmeköy Bosch Servisi

cekmekoy-bosch-servisiDünyaca ünlü Bosch için Çekmeköy Bosch Servisi olarak müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekiplerimiz konusunda uzman ve sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Ekiplerimiz tecrübelerini hizmet içi eğitim ile pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler üretmektedirler.

Servis ekibimiz Bosch’un müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İsteklerinizi çağrı merkezimize ilettiğinizde anında iş planımıza dahil edilir. Servis ekiplerimiz ile koordineli olarak size en uygun zamanda servis hizmeti verilmektedir.

Çekmeköy Bosch Servisi  çağrı merkezimize öğlen saatlerine kadar ulaşan istekleriniz, aynı gün içerisinde müdahale edilir. Öğlen saatinden sonra gelen servis talepleri ise bir sonraki iş gününde cevaplanmaktadır.

Servis hizmetlerimiz arasında sadece onarım hizmetleri değil bakım ve arıza önleyici iyileştirmeler de bulunmaktadır. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde bakım – onarım konusunda hayli uzmanlaşmıştır. Ancak yinede yerinde giderilemeyecek bazı arızalar olabilir. Bu durumda atölyede yapılacak onarımlardan önce mutlaka sizden onay alınmaktadır.

Bosch Servis Hizmeti için Çekmeköy ilçesinin herhangi bir yerinden arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz Servis Ekibimizi iş planı dahilinde en kısa sürede size yönlendirecektir. Ayrıca teknik ekibimiz cihazlarınızı daha verimli kullanma konusunda sizlere ücretsiz şekilde bilgiler de vermektedir.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi