Esenler Bosch Servisi

esenler-bosch-servisi Bosch Teknik Servis Ekibimiz, uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis personellerimiz sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsemiş, pratik çözümler üretebilen kişilerden seçilmiştir.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı Merkezimiz, kendisine ulaşan servis taleplerini not alarak iş planı dahilinde servis ekiplerimize aktarmaktadır.

Esenler Bosch Servisi çağrı merkezine ulaşan isteklerin öğlen saatlerine kadar olması durumunda aynı gün servis ekipleriniz arızaya müdahale edebilmektedir. Öğlen saatlerinden sonra gelen istekler ise bir sonraki iş günü içerisinde cevap verilmektedir.

Servis hizmetlerimiz içerisinde sadece onarım hizmetleri yer almıyor. Ayrıca cihazlarınıza periyodik bakım ve genel bir arıza öncesinde önleyici uygulamalar da yapılmaktadır. Servis ekibimiz ayrıca kurulum veya cihazların de-monte şekline getirilmesi için de hizmet vermektedir.

Bosch Teknik Servisimiz, tamirat işlemlerini yerinde yapar. Yinede yerinde tamirat yapılamayacak cihazlar sizden telim alınır ve atölye de tamirat öncesi yine sizden onay alınır.

Bosch Servis Hizmeti için Esenler ilçesinin herhangi bir noktasından servis talebi bulunabilirsiniz. Servis Ekibimiz isteklerinize en kısa sürede müdahale edeceği gibi sizlere cihazlarınızın daha verimli kullanılması için de bilgiler aktarmaktadır.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi