Esenyurt Bosch Servisi

esenyurt-bosch-servisiDünyanın en ünlü markalarından birisi olan Bosch için Esenyurt Bosch Servisi olarak Esenyurt ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan servis istekleri, anında iş planına dahil edilerek, sizlere en kısa sürede servis ekibinin ulaşmasını hedeflemektedir.

Esenyurt Bosch Servisi çağrı merkezine ulaşan servis talepleri, öğlen saatlerine kadar olan istekler servis ekibi aynı gün içerisinde, öğlen sonrasında ulaşan servis talepleri ise bir sonraki gün müdahale edilmektedir. Servis ekiplerimizin uygun olması halinde anında müdahale de edilmektedir.

Servis hizmetimiz sadece arıza giderme konularını değil periyodik bakım gibi konuları da kapsamaktadır. Arıza öncesi, arıza engelleyici müdahaleler de söz konusudur. Arıza öncesi yapılabilecek müdahaleler, sizi daha büyük zararlardan kurtarabilmektedir.

Bosch Teknik Servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Esenyurt ilçesinde herhangi bir noktadan servis hizmet talebi bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz gelen isteklerinize en kısa sürede cevap verecek şekilde organize edilmektedir.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi