Eyüp Bosch Servisi

eyup-bosch-servisiDünyaca ünlü markalarından Bosch için Eyüp Bosch Servisi olarak Eyüp ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz, uzmanlaşmış, pratik çözümler üreten müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, toplam kalite yönetimine önem veren, sürekli hizmet içi eğitimler ile tecrübeleri attıran kişilerden oluşmaktadır

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ulaşan servis taleplerini anında iş planına alarak sizlerin en kısa sürede servis hizmeti almanızı hedefler.

Eyüp Bosch Servisi çağrı merkezine öğlen saatlerine kadar gelen servis taleplerine gün içerisinde müdahale edilmektedir. Ancak öğlen sonrası istekleriniz için genelde bir sonraki iş günü müdahale edilmek üzere plana dahil edilmektedir.

Talep edebileceğiniz hizmetler arasında sadece arıza giderilmesi bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra periyodik bakımlar için de servisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca ekiplerimiz cihazların kurulumu veya de-monte haline getirilmesi için de hizmet vermektedir. Arıza öncesi müdahaleler, telafisi bazen mümkün olmayacak sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı önleyecektir.

Bosch Teknik Servisimiz, işlemlerini yerinde yapmak üzere kurgulamıştır. Ancak yerinde tamir olması mümkün olmayan cihazlar teslim alınarak atölyemizde de işlem yapılır. Bu gibi durumlarda sizlerden onay onay alınmadan herhangi bir yapılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Eyüp ilçesindeki tüm noktalardan servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Servis Ekiplerimiz, sizlere en kısa sürede müdahale edebilecek şekilde organize edilmektedir.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi