Fatih Bosch Servisi

fatih-bosch-servisiKonusunda dünyaca ünlü marka olan Bosch için Fatih Bosch Servisi olarak Fatih ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz, konusunda uzmanlaşmıştır. Sizlere pratik çözümler sunar. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır ve toplam kalite yönetimine sadık bir çalışma benimsemiştir. Personellerimiz ayrıca sürekli hizmet içi eğitimlerle kendisini geliştirmeye, güncel teknolojiye ayak uydurabilen bir yapıya sahiptir.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ileteceğiniz istekleriniz anında değerlendirilir ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile iş planına dahil edilmektedir.

Fatih Bosch Servisi çağrı merkezine öğlen saatlerine kadar ileteceğiniz isteklerinize servis ekibimiz aynı gün içerisinde cevap verebilmektedir. Öğlen sonrası gelen istekler ise bir sonraki iş gününde müdahale edilebilecek şekilde sıraya alınır.

Servis Ekibimizin verdiği hizmetler sadece arıza giderme ile sınırlı değildir. Aynı zamanda ekibimiz periyodik bakımlarda da sizlerin isteklerine cevap verebilmektedir. Arıza öncesi müdahaleler sizleri telafisi güç durumlarda kalmanızı önleyebilmektedir. Ayrıca servisimiz cihaz kurulumları ve cihazları de-monte etme konusunda da hizmet vermektedir.

Bosch Teknik Servisimiz, işlemlerini yerinde hizmet hedeflerimiz doğrultusunda yapar. Ancak yine de, yerinde arıza tespiti ve onarımı mümkün olmayan konularda ise atölyede yapılacak işlemler mutlaka onayınıza bağlı olarak yapılır

Bosch Servis Hizmeti için Fatih ilçesindeki tüm noktalarda servis hizmeti vermekteyiz. Herhangi bir mahalleden talepte bulunabilirsiniz

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi