Gaziosmanpaşa Bosch Servisi

gaziosmanpasa-bosch-servisiKonusunda dünyaca ünlü marka olan Bosch için Gaziosmanpaşa Bosch Servisi olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz aldıkları ve almaya devam ettikleri hizmet için eğitimler ile, pratik çözümler üretebilen, toplam kalite yönetimi konusunda bilinçli, hızlı ve güvenilir çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile servis hizmeti vermeyi asıl hedef olarak seçmiş bulunmaktayız.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Merkezimize ulaşan servis talepleri anında iş planına dahil edilmektedir.

Gaziosmanpaşa Bosch Servisi Çağrı Merkezine ulaşan servis talepleri öğlen saatine kadar gelmiş ise aynı gün servis hizmeti verilmektedir. Öğlen saatinden sonra gelen servis taleplerini de bir sonra ki iş gününde cevaplamaktayız.

Servis Ekibimizden talepte bulunabileceğiniz hizmetler arasında sadece bakım onarım değil, periyodik bakım istekleriniz, arıza önleyişi çalışmalar ve montaj ile de-monte istekleri de bulunmaktadır.

Bosch Teknik Servisimiz, servis hizmetleri yerinde hizmet anlayışına göre organize olmuştur. Yine de yerinde servis verilemeyecek cihazlardaki sorunları gidermek için, atölyemize alınan cihazlar, onayınız olmadan işlem yapılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Gaziosmanpaşa ilçesindeki herhangi bir noktadan bizleri arayabilirsiniz. Tüm ilçeye servis hizmeti vermekteyiz.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi