Göktürk Bosch Servisi

Göktürk Bosch Servisi olarak uzun süredir Eyüp Kemerburgaz Göktürk bölgelerine Bosch Servisi hizmeti veren firmamız sizlere klima, kombi ve beyaz eşya konusunda teknik destek sağlıyor. 0212 694 50 64 nolu bosch çağrı merkezi numarasını arayarak oluşturduğunuz arıza kayıtlarına en geç bir sonraki iş günü hizmet veren Göktürk Bosch Servisi sizlere kalite ve güveni birlikte sunuyor. Bunu gezici ve yaygın servis ağı sayesinde başaran Bosch Servisi bu sayede sizlerin sorunlarını olabileceğin en kısa süresinde giderilmesini ve mağduriyetinizin sona ermesini sağlıyor. Sizlere kredi kartı ile kapıda ödeme, 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi, öğleden önce alınan kayıtlara aynı gün servis hizmeti gibi + unsurlar sunan Göktürk Bosch Servisi yüzde yüz tüketici memnuniyetine ulaşmak adına gösterdiği çaba ile de göz doldurmayı başarıyor.

Siz de Göktürk bölgesinde yaşıyor ve bir Bosch kullanıcısı iseniz olası bir arıza durumunda Göktürk Bosch Servisi çağrı merkezini arayabilir kaliteli ve hızlı servislik anlayışını benimseyen firmamızın üstün hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için oldukça önemlidir. Bu yüzden aldığınız hizmet sonrası bir geri dönüş yaparak aldığınız hizmet kalitesini açıkça belirtiniz. Göktürk Bosch Servisi bu sayede sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sizlerin yorum ve isteklerinden yola çıkar.

Bosch Kombi Fiyatları

Bosch Kombiler yıllardır evinizi ısıtmaya ve sizlerin konforunu sağlamaya devam ediyor. Uzun süredir sektörde boy gösteren ve ürettiği ürünlerle sizlerin beğenisini kazanarak kombi konusunda 1. tercihiniz olan ve yıllardır sorunsuz biçimde kullanabileceğiniz kombiler üreten Bosch hem satış hem satış sonrası servis hizmetinde sizlere üstün hizmet kalitesi sunuyor. Böylelikle sizleri alternatif aramaktan kurtaran Bosch Servis hem yaygınlığını arttırıyor hem sizlerle arasındaki bağı güçlendiriyor.

Bosch Kombi Fiyatları sizlerin kombi alırken dikkat ettiğiniz birinci husustur fakat biliyoruz ki fiyatından daha önemli birşey var ise o da kombinin malzeme kalitesidir. Bir evin en önemli ekeltrikli ev aleti olan kombiler arıza durumunda büyük sorunlara sebep olurken sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Bunun bilincinde olan Bosch kombi fiyatları sizlere en kaliteli Bosch Kombiyi sunarken aynı zamanda en uygun Bosch kombi fiyatını sunuyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Bosch kombiler sizlere mükemmel kaliteyi sunarken aynı zamanda tasarruf sağlar. Tasarruf yönünde büyük gelişmelere imza atan Bosch kombi fiyatları doğayı korurken sizlerin ekonomisini de göz ardı etmez ve minimum yakıtla maksimum performansı sunar.

Klima Bakımında Kampanya!

Klima Bakımında Kampanya!

BOSCH KLİMA BAKIMINDA KAMPANYA!

Bosch Klimalar hem yaz hem kış mevsimlerinde hayatınızı kolaylaştıran ve büyük kolaylık sağlayan günümüzün olmazsa olmaz ev aletlerindendir. Yazın soğutma kışın ısıtma maksatlı kullanabileceğiniz Bosch klima sizlere büyük ölçüde konfor sunarken mevsim sıcaklık değişikliklerinden etkilenmenizi önler ve sağlığınızı korumayı başarır.

Bosch klimalarınızı uzun yıllar ilk günkü performansıyla kullanabilmeniz için bakım oldukça önemlidir. Bosch klimanız sürekli olarak hava sirkülasyonuyla çalıştığı için havadaki toz, sigara dumanı ve bakterileri içine çeker. Bu sayede siz temiz bir hava solurken bunlar klimanızın içinde birikir. Dolayısıyla belirli periyodlarda bakım gereklidir. Bosch Servis tarafından klimanızın çalışma sıklığına bağlı olarak 6 ay ila 1 yıl arasında periyodik bakım yapılması tavsiye edilir.

Bosch klimanızın bakımı için alternatif bir servis aramanızı ve klimanızın bilgisiz kişilerce yetersiz bakım yapılarak kalitesini düşürmenizi istemiyoruz. Bu yüzden sizler tarafından tavsiye edilen bakım fiyatını sunuyoruz. Bosch Klima Bakımı yalnızca 80 TL. Sizde kısa süre için geçerli bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 0212 694 5064 nolu BOSCH SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ’ni arayın.

Klima bakım kampanyasını uygulayan Bosch Servisleri; Beşiktaş Bosch Servisi, Bakırköy Bosch Servisi, Şişli Bosch Servisi, Beylikdüzü Bosch Servisi, Başakşehir Bosch Servisi, Avcılar Bosch Servisi, Küçükçekmece Bosch Servisi, Güngören Bosch Servisi

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Kombi Bakımında Kampanya!

Kombi Bakımında Kampanya!

Bosch Kombi Bakım da Kampanya!

Bosch Kombinize bakım yaptırdınız mı? Eğer yaptırmadıysanız bu fırsat tam size göre!

Bosch Kombi sizlerin yaşamında sahip olduğu kadar sizlerin sağlığını etkilediği için bizler için de en az o ölçüde önemli. Günümüzde kombi bakımı adı altında yapılan ve kombinizde daha büyük arızalara neden olan hatalı ve kusurlu işçilikler nedeniyle siz değerli Bosch kullanıcılarının mağduriyet yaşadığını biliyoruz. Bu nedenle sizlerin bir alternatif aramak zorunda olmamanızı sağlamak adına Bosch Kombinizin bakımında fiyatları olabildiğince aşağıya çektik!

Bosch Kombi bakımı kampanyasında sizlerin memnuniyeti endeksli çalışan Bosch Servisinde detaylı kombi bakımı yalnızca 70 TL! Sizler de bu kampanyadan yararlanmak ve bu soğuk günlerde kombisiz kalmak istemiyorsanız 0212 694 5064 nolu Bosch Servisini arayarak kombiniz için servis talebinde bulunabilirsiniz.

http://www.boschservisii.net/besiktas-bosch-servisi.html Buraya da göz atabilirsiniz.

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Bosch Servis’te Kampanya!

Bosch Servis’te Kampanya!

Bosch Servis’ inde Kampanya!

Malumunuz üzere bir evin vazgeçilmezlerinden olan çamaşır ve bulaşık makineleri işlevleri nedeni ile sürekli olarak su ile teneffüs halindedirler. Bu durum bulaşık ve çamaşır makinenizin en çok etkilendiği dış etkenin su olmasını sağlıyor. Günlük yaşantımızda vazgeçilmezimiz olarak kullandığımız suyun Bosch çamaşır ve Bosch bulaşık makinenizin üzerinde nasıl bir etki yarattığını biliyor muydunuz?

Makinenizin kullandığı sudaki kireç cihazınızın çalışmasını olumsuz yönde etkiler. Bosch Çamaşır ya da Bosch Bulaşık makinenizin hemen hemen her parçasına zarar veren kireç yoğunlukla pompa motoru, kazan, rulman, rezistans(ısıtıcı) tambur, körük lastiği gibi parçalar kireçten etkilenen başlıca parçalardır. Kireç Bosch Çamaşır makinenizde çamaşırın yıpranmasına, kullanılan yumuşatıcının işe yaramamasına, kötü kokuya, çamaşırlarda beyaz lekelere, çamaşırın sertleşmesine ve elektrik sarfiyatının artmasına neden olurken Bosch Bulaşık makinenizde ise bulaşıkların çizilmesine, makinenizin iç çelik yüzeyinin çizilmesine, bulaşıklarınızın matlaşmasına, bulaşıklarınızda lekeler oluşmasına ve elektrik tüketiminin artmasına neden olur.

Bosch Servis her zaman olduğu gibi sizlerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Sizin mutluluğu makinenizin sağlığı için kullanılan 5 YIL GARANTİLİ kireç filtresi kısa bir süre için sadece 50 TL! Sizde bu kampanyadan faydalanmak hem bütçenizi korumak hem makinenizi daha uzun yıllar güvenle kullanmak için lütfen 0212 694 5064 nolu BOSCH SERVİS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayınız.

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Başakşehir Arçelik Servisi