Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Kombi Çalışmıyor ise; Kombi çalışmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Kombinizin bağlı olduğu sigortaya elektrik akımının gelip gelmediğini kontrol edin.

 

2. Cihaza komut verdiğiniz ekran paneli yada termostat düğmesinin doğru komumda olduğundan emin olun.

 

Kombi Suyu Isıtmıyor ise; Kombi suyu ısıtmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihaza komut verdiğiniz ekran paneli yada program konumunun doğru konumda olduğundan emin olun.

 

2. Cihaza gelen su vanasının açık olduğundan emin olun.

 

3. Cihazdan çıkışı sağlayan su vanasının açık olduğundan emin olun

 

Kombi Isı Peteklerini Isıtmıyor ise; Kombi ısı peteklerini ısıtmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazı doğru konumda çalıştığından emin olun.

 

2. Kombinize verdiğiniz ısı derecesini kontrol ediniz örneğin sizin kombinize verdiğiniz ısı derecesi 20 iken bulunduğu ortamın ısı derecesi 21 ise kombiniz ısıtmaz.

 

3. Kombinizin su tesisatında bir problem olabilir bunun için bir sıhhi tesisatçıdan destek talep edin.

 

4. Kombinizin her 6 ayda bir bakım yapılması gerekmektedir bu bakımı yaptırmamışsanız bizden teknik destek talep edin.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen kombinizdeki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi

Klima Çalışmıyor ise; Klimanız çalışmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın elektrik hattının bağlı olduğu sigortaya akım gelip gelmediğini kontrol edin.

 

2. Cihaza komut verdiğiniz kumandanın pilinin dolu olup olmadığını kontrol edin.

 

Klimanız Soğutmuyor ise; Klimanız soğutmuyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazınızı doğru konumda çalıştırdığınızdan emin olun (klimanız soğutmada iken kumandanızda kar sembolü olmalıdır)

 

2. Cihaza vermiş olduğunuz oda sıcaklığı derecesini kontrol edin örneğin sizin vermiş olduğunuz sıcaklık derecesi 25 iken bulunduğunuz ortamın sıcaklığı 24 ise cihaz yalnızca hava sirkülasyonu yapar soğutma yapmaz.

 

3. Cihazın filtrelerinin dolmuş olması cihazın soğutma performansını düşürür filtreleri temizlemenize rağmen soğutmuyor ise teknik destek talep edin.

 

Klimanız Isıtmıyor ise; Klimanız ısıtmıyor ise aşağıda belirtilen kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazı doğru konumda çalıştırdığınızdan emin olun (klimanız ısıtmada iken kumandanızda güneş sembolü olmalıdır)

 

2. Cihaza vermiş olduğunuz oda sıcaklığı derecesini kontol edin örneğin sizin vermiş olduğunuz sıcaklık derecesi 25 iken bulunduğunuz ortamın sıcaklığı 26 ise cihaz yalnızca hava sirkülasyonu yapar ısıtma yapmaz.

 

3. Cihazın filtreleri dolmuş olması cihazın ısıtma performansını düşürür filtreleri temizlemenize rağmen ısıtmıyor ise teknik destek talep edin.

(Klimaların ısıtma performansını dışarının sıcaklığı da etkiler, şöyle ki Inverter olan klimalar dışarının sıcaklığı -5 dereceye varana kadar ısıtma işlemini yerine getirirken Inverter olmayan klimalar ancak +5 derecenin altına düşmediği sürece ısıtır)

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen Klimanızdaki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Bosch Fırın Servisi

Bosch Fırın Servisi

Fırınınız Çalışmıyor ise; Fırınınız çalışmıyor ise aşağıdaki kontrolleri yerine getiriniz buna rağmen fırınınız çalışmıyor ise bizi arayınız.

 

1. Fırınınızın fişinin bağlı olduğu prizde elektrik olduğundan emin olun

 

2. Eğer elektrikler gidip gelmiş ise fırınınızın dijital saatinde resetleme yapmanız gerekir bunu kullanma talimatını okuyarak yapabilirsiniz

 

Fırınınız Pişirmiyor ise; Fırınınız pişirmiyor ise aşağıdaki kontrolleri yerine getiriniz buna rağmen fırınınız pişirmiyor ise bizi arayınız.

 

1. Pişirmek istediğiniz gıda için uygun pişirme ayarı ve sıcaklığını ayarladığınızdan emin olun.

 

2. Fırınınıza yerleştirdiğiniz tepsiyi pişirme konumuna ve pişireceğiniz gıdaya uygun yere koyduğunuzdan emin olun.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen fırınınızdaki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

 

 

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Çalışmıyor ise; Buzdolabı çalışmıyor ise aşağıdaki kontolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın fişinin prize olduğundan emin olun.

 

2. Cihazın fişinin bağlı olduğu prize cihazın ihtiyaç duyduğu minimum akımın geldiğinden emin olun.

 

3. Buzdolabı istenilen soğukluğa ulaştığında kompressör durur ve içersindeki derece istenilenin üstüne çıktığında yeniden çalışmaya başlar. Bu esnada cihazdan ses gelmemesi normaldir.

 

Buzdolabı Soğutmuyor ise; Buzdolabı soğutmuyor ise aşağıdaki kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Buzdolabı istenilen soğukluğa ulaşmıyor ise soğutucu yada dondurucu bölmesi kapağı açık kalmış olabilir.

 

2. Buzdolabı soğutucu kısmı (genelde alt bölmedir) soğutmuyor ise cihazın su kanalları tıkalı olabilir.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen Buzdolabınızdaki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

 

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Çalışmıyor ise; Bulaşık makineniz çalışmıyor ise aşağıdaki kontolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın fişinin prize takılı olduğundan emin olun.

 

2. Cihazın kapağı tam olarak kapalı olmadığı taktirde bulaşık makineniz emniyet açısından çalışmaz.

 

Bulaşık Makinesi Su Almıyor ise; Bulaşık makineniz su almıyor ise aşağıdaki kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın su giriş hortumunun bağlı olduğu musluktan su akıp akmadığını kontrol edin.

 

2. Cihazın musluğa bağlı olan su giriş hortumu katlanmış olabilir.

 

Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor ise; Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise aşağıdaki kontrolleri yapınız buna rağmen sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın su gider hortumunun gerektiğinden uzun olması cihazda su kaybına sebep olacağı için tam verim almamanızı sağlayabilir.

 

2. Cihazınızın suyunu ısıtmaması da temiz yıkamasına engeldir bunu program bittikten sonra kapağı açtığınızda cihazın içerisinden sıcak hava çıkmasıyle test edebilirsiniz eğer sıcak hava çıkmıyor ise makineniz suyunu ısıtmıyor demektir.

 

3. Bulaşık makinenizin yıkama performansında en büyük rolü dizdiğiniz bulaşıkların istifi oynar cihaza konulan bulaşıkların iftifiniz düzgün ve doğru olmaması yıkama performansını olumsuz etkiler.

 

4. Son olarak cihazda kullandığınız kimyasallar rol oynar kullandığınız tuz, parlatıcı ve deterjanın son kullanma tarihine dikkat ediniz bozuk bir deterjan tam anlamı ile görevini görmez ve cihazın yıkama performansını olumsuz etkiler.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen bulaşık makinenizdeki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Çalışmıyor ise; Çamaşır makineniz çalışmıyor ise sırası ile belirtilen işlemleri gerçekleştiriniz sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihaza elektrik gelmiyor olabilir çamaşır makinenizin fişinin prize takılı olduğundan emin olun eğer takılı olduğu halde çalışmıyor ise çamaşır makinenizi kullandığınız prize bir fön makinesi ya da benzeri bir cihaz takarak prizin çalışıp çalışmadığını kontol edin (prizinizde elektrik var fakat cihaz için gerekli akım gelmiyor ise çamaşır makineniz çalışmaz)

 

2. Çamaşır makinenizin kapağının kapalı olduğundan emin olun çünkü Bosch çamaşır makineleri sizlerin emniyeti için kapağın tam olarak kapanmaması durumunda çalışmaz.

 

Çamaşır Makinesi Su Almıyor ise; Çamaşır makineniz su almıyor ise sırası ile belirtilen işlemleri gerçekleştiriniz sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihaza su gelmiyor olabilir çamaşır makinenizin ventiline giren su giriş hortumunun bağlı olduğu musluğu kontrol ediniz.

 

2. Çamaşır makinenizin musluğa bağlı olan su giriş hortumu katlanmış olabilir.

 

Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor ise; Çamaşır makineniz su boşaltmıyor ise sırası ile belirtilen işlemleri gerçekleştiriniz sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız.

 

1. Cihazın su boşaltma hortumunun bağlı olduğu gider borusu tıkalı olabilir.

 

2. Çamaşır makinenizin gider borusuna giden hortumu katlanmış olabilir.

 

3. Çamaşır makinenizin pompa motoruna yabancı cisim kaçmış olabilir.

 

Bu kontrolleri tam olarak yerine getirmenize rağmen çamaşır makinenizdeki sorun devam ediyor ise 0212 694 5064 nolu Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayınız.

Başakşehir Arçelik Servisi