Kadıköy Bosch Servisi

kadikoy-bosch-servisiDünyaca ünlü marka olan Bosch için Kadıköy Bosch Servisi olarak Kadıköy ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz, uzman servis personellerinden oluşmaktadır. Sertifika sahibi personellerimiz müşteri memnuniyet ilkesi ile sizlere hizmet vermektedir. Servis hizmetleri pratik bir şekilde verilirken, güvenilirlik ilkesi hiçbir zaman göz ardı edilmez.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan her bir istek anında iş planına dahil edilerek, servis ekibine de bildirmektedir.

Kadıköy Bosch Servisi Çağrı Merkezine ulaşan servis talepleriniz öğlen saatine kadar gelir ise aynı gün içerisinde servis hizmeti verilmektedir. Eğer servis talebiniz öğlen saatlerinden sonra gelmiş ise bir sonraki iş günü, iş planlarına dahil edilir.

Ekibimizin hizmetleri sadece arıza giderme ile sınırlı değildir. Bunun yanında periyodik bakım onarım hizmetleri, arıza önleyici hizmetler de bulunmaktadır. Ayrıca cihazlarınızın kurulumu veya yerinden sökülerek de-monte haline getirilmesi için de servisimizi arayabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet anlayışını benimsemiştir. Ancak yine de yerinde arızası giderilemeyecek olan cihazlar atölyemize alınır. Burada tamir için yapılacak işlemlerden önce mutlaka cihaz sahibinden onay alınır. Onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz

Bosch Servis Hizmeti için Kadıköy ilçesinde tüm noktalardan çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Kadıköy’ün tüm noktalarında hizmet vermekteyiz.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi