Kağıthane Bosh Servisi

kagithane-bosch-servisiDünyanın en ünlü markalarından birisi olan Bosch için Kağıthane Bosch Servisi olarak Kağıthane ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz konusunda uzmanlaşmış personellerden oluşmaktadır. Personellerimiz sertifika sahibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar. Servis ekibimiz sorunlarınıza pratik ve akılcı çözümler üretir. Servis hizmeti verilirken güvenilirlik ilkesi esas alınmıştır.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize istekleriniz ulaşır ulaşmaz hemen iş planına dahil edilir. Servis ekiplerimize bilgi verilir ve sorununuza en kısa sürede çözüm ulaşmanız sağlanmaktadır.

Kağıthane Bosch Servisi çağrı merkezinize öğlen saatlerinden önce ulaşan servis talepleriniz aynı gün içerisinde cevaplanmaktadır. Öğlen saatlerinden sonra gönderdiğiniz istekler ise bir sonraki gün için iş planına dahil edilmektedir.

Servis ekibimiz arıza giderme hizmetlerinin yanı sıra periyodik bakım için de hizmet vermektedir. Bunun yanında arıza önleyici faaliyetler ve cihazlarınızın montajı ve de-monte edilmesi için de servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet anlayışını benimsemiştir. Cihazlarınız yerinde tamir edilir. Yine de yerinde tamir edilemeyecek cihazlarınız arıza tespit veya tamir için atölyemize götürülebilmektedir. Bu noktada cihazın tamir edilmesinden önce mutlaka sizden onay alınmaktadır. Aksi durumlarda cihazınıza işlem yapılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Kağıthane ilçesinde bulunan tüm noktalardan servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz ilçenin tüm noktalarında hizmet vermektedir.

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi