Kartal Bosch Servisi

kartal-bosch-servisiDünyanın en ünlü markalarından birisi olan Bosch için Kartal Bosch Servisi olarak Kartal ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz sertifika sahibi, konusunda uzman ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Sorunlara pratik çözümler bulan servis ekibimiz güvenirlilik ilkesine bağlı kalarak çalışmaktadır.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Merkezimiz sizlere en kısa sürede hizmet vermek için organize olmuştur.

Kartal Bosch Servisi Çağrı merkezimiz sizden öğlen saatlerine kadar servis taleplerini anında iş planına dahil eder. Servis ekibine yönlendirerek öğleden sonra size hizmet verilir. Öğlen saatlerinden sonra gelen istekleriniz ise bir sonraki iş günü çalışma planına dahil edilir.

Servis hizmetlerimiz arasında sadece arıza giderme hizmeti yoktur. Arıza gidermenin yanında periyodik bakım onarım hizmetleri de bulunmaktadır. Ayrıca arıza önleyici diğer faaliyetlerin yanında cihazların montajı ve de-monte edilmesi için de servisimizi arayabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet anlayışını benimsemiş ve ona göre organize olmuştur. Bunun yanında yerinde tamir edilmesi mümkün olmayan cihazlar atölyemize alınır. Ancak sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Kartal ilçesinin tüm noktalarından servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz ilçenin tüm noktalarına hizmet vermektedir

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi