Kombi Bakımında Kampanya!

Bosch Kombi Bakım da Kampanya!

Bosch Kombinize bakım yaptırdınız mı? Eğer yaptırmadıysanız bu fırsat tam size göre!

Bosch Kombi sizlerin yaşamında sahip olduğu kadar sizlerin sağlığını etkilediği için bizler için de en az o ölçüde önemli. Günümüzde kombi bakımı adı altında yapılan ve kombinizde daha büyük arızalara neden olan hatalı ve kusurlu işçilikler nedeniyle siz değerli Bosch kullanıcılarının mağduriyet yaşadığını biliyoruz. Bu nedenle sizlerin bir alternatif aramak zorunda olmamanızı sağlamak adına Bosch Kombinizin bakımında fiyatları olabildiğince aşağıya çektik!

Bosch Kombi bakımı kampanyasında sizlerin memnuniyeti endeksli çalışan Bosch Servisinde detaylı kombi bakımı yalnızca 70 TL! Sizler de bu kampanyadan yararlanmak ve bu soğuk günlerde kombisiz kalmak istemiyorsanız 0212 694 5064 nolu Bosch Servisini arayarak kombiniz için servis talebinde bulunabilirsiniz.

http://www.boschservisii.net/besiktas-bosch-servisi.html Buraya da göz atabilirsiniz.

 

Sizde Bosch Servis talebinde bulunmak ve profesyonel Bosch Servis hizmeti almak için 0212 694 5064 nolu Bosch Servis Çağrı Merkezini arayınız. Bosch Servis çağrı merkezi personeli kaydınızı birkaç saniye içinde alır ve size en yakın Bosch Servis evinize yönlendirilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi