Maltepe Bosch Servisi

maltepe-bosch-servisiDünyanın en ünlü markalarından birisi olan Bosch için Maltepe Bosch Servisi olarak Maltepe ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz sertifika sahibi, müşteri memnuniyeti konusunda bilinçli, pratik çözümler üretebilen kişilerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz sorunlarınıza pratik çözümler sunmaktadır.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere en kısa sürede hizmet vermek için organize olmuştur.

Maltepe Bosch Servisi Çağrı merkezimize gelen servis talepleri öğlen saatlerine kadar gelenler için anında sahada bulunan ekiplerimize istekleri ileterek aynı gün içerisinde servis almanızı sağlar. Eğer servis talebiniz öğlen saatlerinden sonra
gelirse, bu kez servis hizmetiniz bir sonraki gün verilmektedir.

Verdiğimiz servis hizmetlerinin arasında sadece arıza giderme söz konusu değildir. Bunun yanında periyodik bakımlar için de hizmet vermekteyiz. Ayrıca bakım harici arıza önleyici hizmet de vererek telafisi mümkün olmayacak sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı da önlemekteyiz. Cihazlarınızın kurulumu veya de-monte edilmesi içinde bizi arayabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet vermek amacı ile gerekli önlemlerini almıştır. Ancak yerinde arızası giderilemeyecek veya arıza tespiti mümkün olmayacak cihazlar atölyemize alınır. Atölyemize alınan cihazlarınız için arıza giderilme işlemi sizden onay almadan başlamaz.

Bosch Servis Hizmeti için Maltepe ilçesinin herhangi bir noktalarından servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz ilçenin tüm noktalarına hizmet vermektedir

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi