Pendik Bosch Servisi

pendik-bosch-servisiDünyanın en ünlü markalarından birisi olan Bosch için Pendik Bosch Servisi olarak Pendik ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz konusunda uzaman ve sertifika sahibi kişilerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz müşteri memnuniyeti ilkesini ve güvenirlilik ilkesini benimsemiştir. Sorunlarınıza kısa sürede pratik şekilde kalıcı çözümler üretir.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan tüm istekler anında iş planına dahil edilmektedir.

Pendik Bosch Servisi çağrı merkezimize öğlen saatlerine kadar gelen servis talepleri anında sahada bulunan servis ekibimize iletilir. Böylece gün içerisinde servis isteğinize cevap verilmiş olur. Öğlen saatlerinden sonra gelen servis istekleriniz için, istekleriniz iş planına dahil edilerek bir sonraki iş günü servis hizmeti verilmektedir.

Servis hizmetlerimiz içerisinde arıza tespiti ve tamirinin yanı sıra periyodik bakım işlemleri de bulunmaktadır. Ayrıca bakım harici arıza önleyici çalışmalar da yapılmaktadır.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet vermektedir. Amacımız servis ekibinin sorununu yerinde gidermek olsa da bazı durumlarda arızanın tespiti veya onarımı için cihazlara bazı durumlarda atölyemizde müdahale edilmesi gerekebilmektedir. Bu tip durumlarda sizden onay alınmadan onarım işlemleri başlatılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Pendik ilçesinin tüm noktalarından servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz ilçenin tüm noktalarına hizmet vermektedir

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi