Sancaktepe Bosch Servisi

sancaktepe-bosch-servisiDünyaca ünlü markalarından birisi olan Bosch için Sancaktepe Bosch Servisi olarak Sancaktepe ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetiminde hizmet içi eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Konularında sertifikalı ve uzmanlaşmış ekibimiz, sorunlarınızı kısa sürelerde çözmek adına pratik yöntemler geliştirmiştir. Güvenirlilik ilkesi içerisinde hareket eden servis ekibimiz sizlere kalıcı çözümler sunar.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan her servis isteği anında iş planlarına dahil ederek en kısa sürede ve size uygun zaman diliminde servis verilmek için organize olunmaktadır.

Sancaktepe Bosch Servisi çağrı merkezine öğlen saatlerine kadar ulaşan istekler için aynı gün içerisinde servis hizmeti verilebilmektedir. Öğlen saatlerinden sonra gelen istekler bir sonraki iş günü planına dahil edilmektedir. Ancak uygun durumlarda anında da servis hizmeti verilebilmektedir.

Servis hizmetlerimiz içerisinde, arıza tespiti ve onarımının yanı sıra periyodik bakım hizmetleri, bakım harici arıza önleme servisi, cihazların montajı ve de-monte edilmesi gibi konularda bulunmaktadır.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet vermek öncelikli amacımızdır. Ancak, bunun haricinde yerinde arıza tespiti veya onarımı mümkün olmayan durumlarda bu işlemler atölyemizde gerçekleştirilir. Bu gibi durumlarda onarım işlemleri sizlerden onay alınmadan başlatılmaz

Bosch Servis Hizmeti için Sancaktepe ilçesinin tüm noktalarından servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz ilçenin tüm noktalarına hizmet vermektedir

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi