Sultanbeyli Bosch Servisi

sultanbeyli-bosch-servisiDünyaca ünlü markalarından Bosch için Sultanbeyli Bosch Servisi olarak Sultanbeyli ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz uzman ve sertifika sahibi kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz müşteri memnuniyeti ilkesine göre iş yapmaktadır. Sizlere pratik, hızlı ve kalıcı çözümler sunarken güvenirlilik ilkesinden hiçbir zaman ödün vermez.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Merkezimize ulaşan çağrılar sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile hemen il planına eklenmektedir.

Sultanbeyli Bosch Servisi çağrı öğlen saatlerine kadar gelen talepler aynı gün içerisinde servis hizmeti sunulmaktadır. Öğlen saatlerinden sonra gelen çağrılar için ise bir sonraki gün servis hizmeti verilmektedir.

Çağrı merkezimize ulaşarak teknik servis ekibimizden, arıza tespiti, onarım, periyodik bakım, bakım harici arıza önleme hizmeti, montaj ve de-monte işlemleri için servis isteğinde bulunabilirsiniz. Cihazlarınızın arıza yapmadan önce periyodik bakımlarını yaptırmanız, tamiri mümkün olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı engelleyecektir.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet anlayışını benimsemiştir. Ancak yine de yerinde giderilemeyecek bazı arızalar olabilir. Bu durumda atölyede yapılacak onarımlardan önce mutlaka sizden onay alınmaktadır.

Bosch Servis Hizmeti için Sultanbeyli ilçesinin bütün noktalarından servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz ilçenin tüm noktalarına hizmet vermektedir

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Sultanbeyli Bosch Servisi olarak yıllardır öne gelen servisler arasında olmayı başarmış Sultanbeyli Bosch Servisi sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi