Sultangazi Bosch Servisi

sultangazi-bosch-servisiDünyaca ünlü markalarından Bosch için Sultangazi Bosch Servisi olarak Sultangazi ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz, konusunda uzman, sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Teknik ekibimiz sahip olduğu becerilerin yanında müşteri memnuniyeti ve toplam kalite konusunda hizmet içi eğitimlere de tabi tutularak, sizlere hızlı, pratik ve kalıcı çözümler sunarken, güvenirlilik ilkesinden de taviz vermez.

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan her bir istek anında iş planına dahil edilmektedir. Böylece sizlere daha hızlı ve organize şekilde hizmet vermemiz mümkün olmaktadır.

Sultangazi Bosch Servisi çağrı merkezimize öğlen saatlerinden önce ulaşan istekleriniz için servis ekibimiz gün içerisinde servis verebilmektedir. Öğlen saatlerinden sonra gelen istekler için ise, servis istekleriniz bir sonraki iş günü iş planına dahil edilmektedir.

Teknik servisimiz sadece arıza tespit ve onarım işlemleri değil aynı zamanda periyodik bakım hizmetleri de sunmaktadır. Periyodik bakım harici arıza önleyici hizmetlerin yanı sıra cihazların montajı ve de-monte edilmesi konularında da hizmet almanız mümkündür.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet anlayışı ile müşterilerimizden gelen istekleri yerinde cevaplamaktadır. Ancak yerince arıza tespiti veya onarımı mümkün olmayan konularda, atölyemize alınan cihazlar için onay almadan onarım süreci başlatılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Sultangazi ilçesinin bütün noktalarından servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz ilçenin tüm noktalarına hizmet vermektedir

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi