Ümraniye Bosch Servisi

umraniye-bosch-servisiDünyanın en ünlü markalarından birisi olan Bosch için Ümraniye Bosch Servisi olarak Ümraniye ilçesinde müşterilerimize Servis Hizmeti vermekteyiz. Bosch Teknik Servis Ekibimiz, teknik becerisi yüksek, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanında hizmet içi eğitimler ile sizlere hızlı ve pratik çözümler sunarken çözümlerin kalıcı olduğu kadar güvenirlilik ilkesinde olmasına da özen göstermektedir

Bosch Servis Hizmetlerimizden yararlanabilmek için Bosch Servis Çağrı Merkezi Numarası olan 0212 694 5064 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan her talep anında kayıt edilerek, ilgili ilçenin servis ekibine ulaştırılmak üzere iş planlarına eklenmektedir.

Ümraniye Bosch Servisi çağrı merkezine öğlen saatlerine kadar ulaşan servis istekleriniz için, servis hizmeti aynı gün içerisinde verilebilmektedir. Öğlen saatlerinden sonra gelen servis talepleri ise bir sonraki iş gününde servis hizmeti verilmek üzere iş planına eklenmektedir.

Servis hizmetlerimizin başında arıza tespiti ve onarımı gelmektedir. Elbette periyodik bakımlarınız için de servisimizden talepte bulunabilirsiniz. Bunun dışında servisimiz bakım harici arıza önleyici hizmetlerin yanı sıra, cihazlarınızın montajı veya de-monte edilmesi için de hizmet vermektedir.

Bosch Teknik Servisimiz, yerinde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Ancak yerinde arıza tespiti veya onarımı yapılamayan cihazlar ise atölyemize alınır ve orada tespit ya da onarım yapılabilmektedir. Sizlerden onay alınmadan hiçbir şekilde arıza için onarım işlemleri başlatılmaz.

Bosch Servis Hizmeti için Ümraniye ilçesinin bütün noktalarından servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz ilçenin tüm noktalarına hizmet vermektedir

Cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri, daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı önermekteyiz.

Ümraniye ilçesinde Ümraniye Bosch Servisi olarak hizmet verilen noktalar şunlardır; Ümraniye Adem Yavuz Bosch Servisi, Ümraniye Aşağı Dudullu Bosch Servisi, Ümraniye Cemil Meriç Bosch Servisi, Ümraniye Dumlupınar Bosch Servisi, Ümraniye Esenkent Bosch Servisi, Ümraniye Hekimbaşı Bosch Servisi, Ümraniye İnkılap Bosch Servisi, Ümraniye Madenler Bosch Servisi, Ümraniye Necip Fazıl Bosch Servisi, Ümraniye Site Bosch Servisi, Ümraniye Tatlısu Bosch Servisi, Ümraniye Yaman Evler Bosch Servisi, Ümraniye Altınşehir Bosch Servisi, Ümraniye Atakent Bosch Servisi, Ümraniye Çakmak Bosch Servisi, Ümraniye Elmalıkent Bosch Servisi, Ümraniye Esenşehir Bosch Servisi, Ümraniye Huzur Bosch Servisi, Ümraniye İstiklal Bosch Servisi, Ümraniye Mehmet Akif Bosch Servisi, Ümraniye Parseller Bosch Servisi, Ümraniye Şerifali Bosch Servisi, Ümraniye Tepeüstü Bosch Servisi, Ümraniye Yukarı Dudullu Bosch Servisi, Ümraniye Armağan Evler Bosch Servisi, Ümraniye Çamlık Bosch Servisi, Ümraniye Atatürk Bosch Servisi, Ümraniye Esenevler Bosch Servisi, Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Bosch Servisi, Ümraniye Ihlamur Kuyu Bosch Servisi, Ümraniye Kazım Karabekir Bosch Servisi, Ümraniye Namık Kemal Bosch Servisi, Ümraniye Saray Bosch Servisi, Ümraniye Tantavi Bosch Servisi, Ümraniye Topağacı Bosch Servisi

Ümraniyenin tüm mahallelerinde faaliyet gösteren Ümraniye Bosch Servisi hizmeti için 0212 694 5064‘ü arayabilir ya da web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Arçelik Servisi